This blog is about books, eBooks , my memories and tragic accidents.

Monday, July 27, 2015

چی می شد اگر ...

https://www.google.org/impactchallenge/disabilities/img/cheer-image.jpg

​داستان​ موفقیت امروز، داستان قهرمانانی است که در برابر مشکلات زندگی سر خم نکردند و با وجود معلولیت در عرصه های ورزشی خوش درخشیده اند.

شنبه 25 جولای ، به تاریخ لوس آنجلس ، المپیک 2015 لوس آنجلس با حضور میشل اوباما، بانوی اول آمریکا، به طور رسمی افتتاح شد.

در این مسابقات که از سی و یکم تیر آغاز شده و تا 15 مرداد ماه ادامه دارد ، 6500 ورزشکار از 150 کشور در 26 رشته ی ورزشی با یکدیگر رقابت می کنند؛ 32 ورزشکار از میهن عزیزمان نیز در این رقابت ها حضور دارند و همچون گذشته به دلگرمی شما هواداران نیاز دارند ،دوست ندارید برای تشویقشان پیغامی بفرستید؟

گوگل مشابه سایر رخدادها ، صفحه ی خاصی به این رویداد ورزشی اختصاص داده و از مردم دعوت کرده ،پیام هایی الهام بخش برای ورزشکاران کشورشان بنویسند و با تشویق های گرمشان به قهرمانان روحیه بدهند.

خب، دست به کار شوید، همین الان به آدرس Google Impact challenge بروید ، با انتخاب یک کارت رنگی و نوشتن یک تشویق و ثبت پوسترتان انگیزه بخش جوانان قهرمان ایرانی در کسب مدال های رنگین باشید.

http://soiran.com/wp-content/uploads/2015/04/w3.jpg« "المپیک ویژه " ، خاص کودکان با اختلالات ذهنی و هوشی ( ID) است که حول محور ورزش به امور مربوط به سلامت جسم و روان و آموزش مهارتهای زندگی برای این کودکان می پردازد و در واقع فعالیتی فرهنگی - ورزشی و توانبخشی برای این افراد است که در دو بخش ورزشی و غیر ورزشی برگزار می شود.
                                                   دکتر اصغر دادخواه، رئیس المپیک ویژه ایران» 
                                                                                         ​

مراسم پر شور بدرقه کاروان المپیک ویژه و رونمائی لباس برگزار شد + تصاویر


la2015 logo
M.T☺
​ ​
​500, 000 ​
spectator
​s​


0 comments:

Post a Comment

Recent Posts

My Blog List

Blog Archive

Powered by Blogger.

Text Widget

Copyright © iIslandbooks | Powered by Blogger

Design by Anders Noren | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com